prosze o szybka odpwoiedz czy w hospicjum nalezy sie ZP

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 17 sty 2014, 12:26

jak w temacie czy dla osoby przebywajacej w hospicjum nalezy sie zasiłek pielegnacyjny
~moni8a


Napisano: 18 sty 2014, 12:24

tak
~ewalu

Napisano: 28 sty 2014, 12:01

A czy to nie jest instytucja zapewniająca całodobowe utrzymanie? Mam zaświadczenie że pobyt pacjenta jest bezpłatny, ale w art. 3 pkt 7 hospicjum nie jest wymienione.
~ewula


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]