opłata skarbowa-dec na ZR

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 27 sty 2014, 15:58

podpowiedzcie na jakiej podstawie wydawane decyzje w sprawie swiadczen rodzinnych sa zwolnione z oplaty skarbowej ?
~kiki


Napisano: 27 sty 2014, 16:02

tak po prawdzie to tylko na tej: http://www.mpips.gov.pl/wsparcie-dla-rodzin-z-dziecmi/swiadczenia-rodzinne/komunikaty-dotyczace-swiadczen-rodzinnych/komunikat-na-temat-oplaty-skarbowej-w-sprawach-swiadczen-rodzinnych/
~@@@

Napisano: 27 sty 2014, 16:03

zgodnie z ustawą z dnia 16.11.2006r. o opłacie skarbowej /Dz.U.Nr 235, poz.1635/ z tytułu art.2 ust.2
~m

Napisano: 27 sty 2014, 16:03

dzieki wielkie ;)
~kiki

Napisano: 27 sty 2014, 17:02

aktualna podstawa t.j. Dz.U z 2012r.poz.1282 z późn.zm.
~marta


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]