art 5 ust. 3 - proszę .......

  
Strona 1 z 3    [ Posty: 21 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 13 lut 2014, 13:41


jeśli kobieta pobierała świadczenia w okresie 1.09.2012 do 31 sierpnia 2013r bez przekroczenia dochód 230 na osobę, następnie od 1.09.2013 uchylenie świadczeń bo ma uzysk i dochód na os. 800zł
teraz od 1.11.2013 pobiera rodz. - dochód 430zł na osobę i mąz podejmuje pracę i mają na osobę 592zł to mogę zastosować art. 5 ust. 3 mimo to że w minionym okresie przez 2 miesiące (IX-X 2013) było uchylenie świadczeń?
~Ewa


Napisano: 13 lut 2014, 13:45

możesz
~ewalu

Napisano: 13 lut 2014, 13:45

i tu jedni by wypłacali dalej a inni uchylają
~Iwona

Napisano: 13 lut 2014, 13:57

ja bym nie dała, bo na koniec okresu 2012/2013 nie była uprawniona do świadczeń.
ania
~ania
Podinspektor
Posty: 1943
Od: 18 maja 2011, 16:30
C, Polska

Napisano: 13 lut 2014, 14:00

wystarczy, że w poprzednim okresie ma uprawnienia tylko przez miesiąc i że nie miała warunku
~ewalu

Napisano: 13 lut 2014, 15:27

warunku nie miała - przez 10 miesięcy brała

tylko te dwa ostatnie miesiące kiedy całkiem przekroczyli dochód ...
~Ewa

Napisano: 13 lut 2014, 15:45

ja bym dsłs poniewaz mąz tamtą pracę utracił i zgłosiła to utracamy dochód a teraz uzyskał pracę i na nowy okres sie należy
~ewa

Napisano: 13 lut 2014, 15:56

na nowy z przekroczeniem (czyli art. 5ust. 3) teraz ?
~Ewa

Napisano: 13 lut 2014, 17:24

czyli mogę dalej płacić ???
pomóżcie proszę
~Ewa

Napisano: 13 lut 2014, 17:25

płać ,płać....
~~o~

Następna

  
Strona 1 z 3    [ Posty: 21 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]