Art.151§2 KPA

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 20 lut 2014, 11:13

Czy w przypadku stwierdzenia wydania zaskarżonej decyzji z naruszeniem prawa (art.151 § 2 KPA) wydajecie decyzję, czy robicie to w formie pisma ?

~Andrzej


Napisano: 20 lut 2014, 11:15

a na jakim etapie jesteś?
~Elmer

Napisano: 20 lut 2014, 11:22

Sprawa dotyczy koordynacji, zrobiłem wznowienie postępowania, następnie uchylenie i umorzenie, ale nie zauważyłem że minęło już 5 lat od odbioru naszej decyzji więc SKO stwierdziło nieważność moje decyzji uchylającej. Czyli muszę zastosować art.151 § 2 KPA.
~Andrzej

Napisano: 20 lut 2014, 11:46

Czy ktoś się wypowie ?
~Andrzej

Napisano: 20 lut 2014, 15:50

Oczywiście powinieneś wydać decyzję, w sentencji napisać w pierwszym punkcie że stwierdza się naruszenie prawa oraz w drugim punkcie podać wyjaśnienia dlaczego decyzja nie została uchylona.
~Aga


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]