szo od kiedy - proszę o pomoc

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 04 mar 2014, 13:45

Co mam zrobić jeżeli osoba złożyła mi wniosek w styczniu zrezygnowała z pracy w styczniu natomiast orzeczenie jest pierwsze i jest od miesiąca listopada?
~Iga


Napisano: 04 mar 2014, 13:49

jak co, masz ustalic prawo do swiadczenia:) a najwczesniej moze miec do niego prawo od nastepnego dnia po rezygancji z zatrudnienia (jesli oczywiscie wszystkie inne przeslanki spelnia)
kb
Awatar użytkownika
VIP
Posty: 6975
Od: 02 lut 2007, 15:50
najładniejsza:), Polska

Napisano: 04 mar 2014, 14:05

spełnia wszystkie przesłanki
a co z art. 24 ust. 2a o tym wyrównaniu od wydania orzeczenia?
~Iga

Napisano: 04 mar 2014, 14:08

jak kb jeżeliby miała rezygnacje 30 października to dałabyś od listopada...spełnia przesłanki wszystkie dopiero od stycznia
~marta

Napisano: 04 mar 2014, 14:10

ten art mowi o tym ze od tego miesiaca USTLASZ prawo a nie przyznajesz jak ustalisz ze w listopadzie nie opiekowala sie bo pracowala to przeciez nie przyznasz od listopada...
kb
Awatar użytkownika
VIP
Posty: 6975
Od: 02 lut 2007, 15:50
najładniejsza:), Polska


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]