do ~ewalu Raz jeszcze umowa o świadczenie usług

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 07 mar 2014, 14:45

W nawiązaniu do postu

http://www.ops.pl/forum.php?page=&cmd=show&id=207118517&category=8

niech ktoś jeszce się wypowie. Nie daje mi to spokoju. Na podstawie art. 5 ust. 4 b \"w przypaku uzyskania dochodu (patrz art. 3 pkt 24 UoŚr)...\" nie wpisano \"w przypadku uzyskania dochodu lub innej pracy zarobkowej\"

Czy ~ewalu nie wybiegłas za daleko?
~Karoosia


Napisano: 07 mar 2014, 14:46

uwazam ze umowa o swiadczenie usług nie jest tzw. dochodem utraconym ani dochodem uzyskanym.
~Karoosia


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]