zasiłek pielęgnacyjny

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 10 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 28 mar 2014, 10:43

Klientka pobiera zasiłek pielęgnacyjny na niepełnosprawne dziecko. Doszły mnie słuchy, że babka wyjechała do Niemiec. Czy powinnam ją wezwać na podstawie art. 25 ust.3 w celu złożenia wyjaśnień ?
~kk


Napisano: 28 mar 2014, 11:14

czy ktoś tak samo uważa?
~kk

Napisano: 28 mar 2014, 12:07

ktoś ma inny pomysł?
~kk

Napisano: 02 kwie 2014, 11:06

ponawiam problem tylko w chwili obecnej mam to na piśmie od pracowanika socjalnego, że matka wyjechała do Niemiec ale nie wiem czy na stałe czy chwilowo, czy gościnnie?
~kk

Napisano: 02 kwie 2014, 11:59

no jesli masz oficjalna informacje o wyjezdzie za granice, to nie masz wyjscia -musisz ja wezwac do wyjasnien - w sprawie moga zachodzic przepisy o koordynacji
kb
Awatar użytkownika
VIP
Posty: 7037
Od: 02 lut 2007, 15:50
najładniejsza:), Polska

Napisano: 02 kwie 2014, 12:01

tak wezwałabym na wyjaśnienia
~Ilona

Napisano: 02 kwie 2014, 12:54

WEZWAĆ JA NA PODSTAWIE ART. 25 UST.1 ŚW.RODZINNYCH
~kk

Napisano: 02 kwie 2014, 13:07

na podstawie par. 13.1 rozporządzenia
~Ilona

Napisano: 02 kwie 2014, 13:13

czy mogę powiłać się również na art. 28 ust.1 św. rodzinnych?
~kk

Napisano: 02 kwie 2014, 13:21

tak jak najbardziej powinnaś stronę pouczyć o konsekwencjach wynikających art. 28
~Ilona


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 10 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]