czy informować

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 23 kwie 2014, 11:18

czy należy informować osobę, która utraciła prawo do ŚP 30 czerwca 2013 roku w związku z utratą orzeczenia?
i co jeżeli ma nowe orzeczenie wydane w listopadzie bo osoba złożyła wniosek na powiat w październiku?
wiosna1


Napisano: 23 kwie 2014, 11:27

wiosna1 pisze:czy należy informować osobę, która utraciła prawo do ŚP 30 czerwca 2013 roku w związku z utratą orzeczenia?
i co jeżeli ma nowe orzeczenie wydane w listopadzie bo osoba złożyła wniosek na powiat w październiku?

Jeśli jej decyzja nie wygasła z mocy prawa, to nie jest w katalogu uprawnionych do ZDO i nie masz jej o czym informować.
Zostają jej SP i SZO.
"Kiedy człowiek zstępuje w przepaść, jego życie zawsze zyskuje jasno określony kierunek."
Terry Pratchett
kronos79
Awatar użytkownika
Inspektor
Posty: 3058
Od: 19 lut 2014, 10:39
z OPS

Napisano: 23 kwie 2014, 11:47

ok dziękuję
wiosna1

Napisano: 23 kwie 2014, 11:49

słuchajcie a jak będziemy wydawać te decyzje na "zasiłek dla opiekuna" to na jaki okres??
ja..

Napisano: 23 kwie 2014, 12:07

zdo zgiodnie z art. 6 na czas nieokreślony lub na czas trwania orzeczenia ( z projektu-ale juz sie raczej nie zmieni...)
mariolka


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]