oświadczenie

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 20 maja 2014, 13:33

Pani złozyła wniosek na wyrównanie ZDO od dnioa 1 lipca 2013, r., CZY MUSIN PISAĆ OŚWIADCZENIE O ZAPRZESTANIU PROWADZENIA GOSPODARSTWA ROLNEGO ??/
magda 83


Napisano: 20 maja 2014, 13:54

TAK
APAULINA

Napisano: 20 maja 2014, 13:56

DODAM , ŻE PANI JUZ NA BIEŻĄCO NIE WNIOSKUJE O ZDO I NIE CHCE MIEŚ WYPŁACANE PO 15 MAJA 2014 R.,
magda 83

Napisano: 20 maja 2014, 13:58

ale art. 3 ust. 1 nie wskazuje do jakiego okresu ma być to oświadczenie
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?" — Jonasz Kofta
„Kochająca osoba żyje w kochającym świecie. Wroga osoba żyje we wrogim świecie. Każdy, kogo spotykasz jest Twoim lustrem” - Ken Keyes
ewalu
Awatar użytkownika
Starszy inspektor
Posty: 9282
Od: 12 maja 2011, 15:17
lubelskie, Polska

Napisano: 20 maja 2014, 14:03

CCZYLI BIERZEMY OD STRONY TAKIE OŚWIADCZENIE ????
MAGDA 83


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]