proszę o szybką odpowiedź

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 23 cze 2014, 8:28

czy na dzień dzisiejszy przyznając prawo do SZO osoba musi zrezygnować z zatrudnienia?
Gość


Napisano: 23 cze 2014, 8:30

dla nowych osób tak, ten warunek nie dotyczy tylko osób których dot. art.25 ustawy o zdo
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa
Julian Tuwim
mała mii
Awatar użytkownika
Podinspektor
Posty: 1429
Od: 08 maja 2014, 9:26
lubelskie


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]