ZDO odmawiam i przyznaje- ile decyzji?

Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 26 cze 2014, 11:36

syn złozył o wyrównanie ZDO i o bieżące wypłaty. Wypłace tylko wyrównanie ale odmówie zdo na okres po 15 maja bo z wywiadu wynika ze opieki jednak nie ma. wiosek złożono jeden. czy decyzje maja być dwie? Ja mysle ze dwie w razie by sie odwoływał. Podpowie ktos?
mok

Napisano: 26 cze 2014, 11:38

1

ale wg mnie wezwij gości w sprawie złożenia wyjaśnień co do opieki za okres do 15 maja
Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam - Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem
Jedna jest tylko droga, aby pokazać głupcom i durniom własny rozum, a polega ona na tym, by z nimi nie mówić.
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Od: 07 maja 2014, 7:21

Napisano: 26 cze 2014, 11:41

Syn opiekuje sie ojcem ojciec- bo to taka kombinacja- złozyli oswiadczenia co do opieki od lipca 2013 do maja 2014. Jedna dectzje moge wydać ? a jak to technicznie ma wyglądać? NP. z art.........wyrównanie i z art...........odmowa swiadczenia na okres od do???????
mok

Napisano: 26 cze 2014, 11:42

1. przyznać za okres od..... do ...
2. odmówić prawa do zdo od ....
Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam - Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem
Jedna jest tylko droga, aby pokazać głupcom i durniom własny rozum, a polega ona na tym, by z nimi nie mówić.
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Od: 07 maja 2014, 7:21

Napisano: 26 cze 2014, 11:52

no to fajnie :) dzieki :)
mok

Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]