Czy można przyznać świadczenie pielęgnacyjne?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 12 sie 2014, 13:21

Pani uprawniona do renty z ZUS (2 grupa), chce zrezygnować z jej i przejść na świadczenie pielęgnacyjne w związku z opieką nad synem niepełnosprawnym od urodzenia. Czy Waszym zdaniem jest taka możliwość?
Ana1


Napisano: 12 sie 2014, 13:25

Renty lub emerytury nie mozna zrezygnować. Chyba , ze rentę ma czasową i jak się skończy to ponownie nie będzie się starać.
Dorcia82
Podinspektor
Posty: 1833
Od: 10 kwie 2014, 13:41

Napisano: 12 sie 2014, 13:32

Ana1 pisze:Pani uprawniona do renty z ZUS (2 grupa), chce zrezygnować z jej i przejść na świadczenie pielęgnacyjne w związku z opieką nad synem niepełnosprawnym od urodzenia. Czy Waszym zdaniem jest taka możliwość?

poczytaj dokładnie art. 17 kiedy sie nie nalezy- jak ma ustalone prawo do emerytury, renty...... nawet jak z niej zrezygnuje to i tak bedzie miała ustalone prawo Sp- nie nalezy sie
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa
Julian Tuwim
mała mii
Awatar użytkownika
Podinspektor
Posty: 1429
Od: 08 maja 2014, 9:26
lubelskie


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]