Moze tutaj ktoś pomoże? (dla prowadzących FA)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 18 sie 2014, 9:52

Dziewczyna (18 lat) chce złożyć wniosek na siebie o FA. Ma własne dziecko z konkubentem. Kogo wpisuje do składu rodziny? dziecko i konkubenta czy swoją matkę z młodszym rodzeństwem?
zxc11


Napisano: 18 sie 2014, 10:01

swoją matkę z młodszym rodzeństwem
Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam - Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem
Jedna jest tylko droga, aby pokazać głupcom i durniom własny rozum, a polega ona na tym, by z nimi nie mówić.
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 18328
Od: 07 maja 2014, 7:21

Napisano: 18 sie 2014, 10:10

a czy dobrze kojarzę, że jeśli dziewczyna nie kontynuuje nauki to nie ma prawa do fa?
zxc11

Napisano: 18 sie 2014, 10:19

art.9 ust 1. dobrze, chyba ze ma orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa
Julian Tuwim
mała mii
Awatar użytkownika
Podinspektor
Posty: 1429
Od: 08 maja 2014, 9:26
lubelskie


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]