Alimenty w SR pomocy!!!!

Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 15 paź 2014, 9:16

Mam pytanie Pan z Panią konkubenci składają na becikowe wspólne dziecko. Pan płaci alimenty na rzecz swojego dziecka z poprzedniego małżeństwa czy te alimenty są odejmowane od dochodu :?: :?: :?: PO prostu wpisuje Pan że płacił alimenty w wysokości i do tego oświadczenie i my odejmujemy czy nic nie robimy z tym po prostu płaci na inne dziecko a dochód jego jest taki jaki jest
Nowa...,

Napisano: 15 paź 2014, 9:30

jak chcesz odjąć te alimenty to musisz mieć jakieś potwierdzenia płatności
Diabolina
Awatar użytkownika
Referent
Od: 03 lip 2014, 8:36
Zajmuję się:

Napisano: 15 paź 2014, 12:21

Mam identyczną sytuację, tylko obydwoje mają za ub. rok dochód utracony. Pan przedstawił mi za 2013r za każdy m-c wpłaty alimentów. Ale ponieważ dochód im utracam to i tak tych alimentów nie mam od czego odliczyć. A l e, w 2014r obydwoje mają dochód uzyskany, który przekracza kryterium i kwalifikują się tylko do becikowego. Czy ja z dochodu uzyskanego w tym roku mogę odjąć wpłacane przez niego alimenty na dziecko z małżeństwa.
jjj

Napisano: 15 paź 2014, 15:44

A reszta wypowię się coś na ten temat :?: :?:
Nowa....

Napisano: 15 paź 2014, 17:34

aby odliczyć alimenty płacone na osobe spoza rodziny pan musi dolaczyc wyrok zasadzajacy alimenty na osobe spoza rodziny i przelewy lub przekazy potwierdzające ile i kiedy zaplacil
z dochodu uzyskanego odliczam alimenty jeśli zostały zapłacone z tego dochodu uzyskanego - czyli dochod np. za maj i alimenty zapłacone za maj
kb
Awatar użytkownika
VIP
Od: 02 lut 2007, 15:50
Zajmuję się:

Napisano: 16 paź 2014, 8:00

No a jeśli Pan miał działalność gospodarczą i dochód z działalności niski mimo to odliczam alimenty od dochodu :?:
Nowa...

Napisano: 16 paź 2014, 12:11

Proszę pomóżcie dochód za 2013 rok wyniósł 200 zł a alimenty za rok 8 tys. Pana odliczyć od wspólnego dochodu konkubiny i jego:?: :?:
Nowa...

Napisano: 17 paź 2014, 11:03

odliczasz od dochodu pana to co on płaci , a od konkubiny dochodu to co ona. jesli ona nie pracuje to nie odliczsz jej alimentów
aga2385
Stażysta
Od: 07 kwie 2014, 14:01
Zajmuję się:

Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]