PILNE!! plis

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 24 lis 2014, 12:43

czy dziecku które studiuje (posiada orzeczenie) należy się rozpoczęcie roku szkolnego ?? Pilne??
dodatek D6


Napisano: 24 lis 2014, 12:45

NIE
ZAZU

Napisano: 24 lis 2014, 12:58

ponieważ?? dodatek przysługuje tylko dla dziecka w szkole TAK??
dodatek D6

Napisano: 24 lis 2014, 13:29

no dodatek przysluguje z tytulu rozpoczecia roku szkolnego a student takiego nie rozpoczyna:) student rozpoczyna rok akademicki;-)
kb
Awatar użytkownika
Starszy inspektor
Posty: 6837
Od: 02 lut 2007, 15:50
najładniejsza:), Polska

Napisano: 24 lis 2014, 13:38

a dodatek na dojazd lub zamieszkanie??
dodatek D6

Napisano: 24 lis 2014, 13:44

no pomyśl ... dodatki art. 14 i 15 dotyczą szkoły :)
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?" — Jonasz Kofta
„Kochająca osoba żyje w kochającym świecie. Wroga osoba żyje we wrogim świecie. Każdy, kogo spotykasz jest Twoim lustrem” - Ken Keyes
ewalu
Awatar użytkownika
Starszy inspektor
Posty: 9282
Od: 12 maja 2011, 15:17
lubelskie, Polska


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]