Czy ZDO jest podzielne?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 08 sty 2015, 13:25

Pan pobierał ZDO na matkę. Matka zmarła 02.01.2015r. Czy za styczeń wypłacam całość czy za te 2 dni, bo w ustawie nie ma że zdo jest podzielne tak jak w przypadku SP i SZO.
Doris123


Napisano: 08 sty 2015, 14:16

podzielić tak jak ŚP 1/30 = do wypłaty 34,70 zł - art. 10 ustawy ZDO
help


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]