SZO - art. 16a ust. 3??

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 16 sty 2015, 15:21

Witam,
Pan złożył wniosek na SZO i dochód na osobę w rodzinie wynosi 708zł, czy biorę tu pod uwagę art. 16a ust. 3 i przeliczam dochód osiągnięty w 2012r.?
Kalka
Referent
Posty: 255
Od: 16 gru 2014, 15:39


Napisano: 17 sty 2015, 9:57

a pan nie pobierał w poprzednim okresie szo ?
ja bym dała odmowę bo do szo oprócz dochodu trzeba spełnić także inne warunki ( sprawowanie opieki, orzeczenie .. )
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?" — Jonasz Kofta
„Kochająca osoba żyje w kochającym świecie. Wroga osoba żyje we wrogim świecie. Każdy, kogo spotykasz jest Twoim lustrem” - Ken Keyes
ewalu
Awatar użytkownika
Starszy inspektor
Posty: 9521
Od: 12 maja 2011, 15:17
lubelskie, Polska

Napisano: 19 sty 2015, 10:17

W poprzednim okresie nie pobierał.
Wszelkie inne warunki spełnia.
Kalka
Referent
Posty: 255
Od: 16 gru 2014, 15:39


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]