matka zostawiła dziecko co ze świadczeniem pielęgnacyjnym

Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 24 lut 2015, 13:09

Kochani mam takie pytanie co zrobić z kobietą, która pobiera świadczenie pielęgnacyjne na chore dziecko a w chwili obecnej wyprowadzila się od męża i dzieci. nie ma już jej od początku lutego, czy możemy jej to wstrzymać to świadczenie. był jej mąż i mówił, że jej nie ma.
ania12345

Napisano: 24 lut 2015, 13:25

ŚP jest w celu sprawowania opieki - jak opieki brak to trzeba uchylić ŚP
Ewelinaa

Napisano: 25 lut 2015, 13:08

mam pytanie na jakiej podstawie uchylasz decyzję. czy może być na podstawie rozmowy z ojcem i wywiadu pracowników socjalnych
ana2356

Napisano: 25 lut 2015, 13:51

A notatkę służbową sporządziłaś, czy też w inny sposób udokumentowałaś informacje uzyskane od męża?
To wysyłasz wezwanie do kobiety, zgłaszasz konieczność przeprowadzenia wywiadu i wstrzymujesz wypłatę świadczeń do wyjaśnienia.
Gość

Napisano: 25 lut 2015, 14:13

notatka jest, a gdzie wysłać jej to zawiadomienie, przecież jej nie ma pod adresem zameldowania
ana2356

Napisano: 25 lut 2015, 14:27

Pod adres jaki ty posiadasz i wyznacz termin do kiedy ma się zgłosić i jakie będą konsekwencje nie zgłoszenia, oczywiście ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru, dobrze żeby wywiad był przeprowadzony niezwłocznie. Jak kobieta ma przekazywane świadczenie na konto to jak wstrzymasz - to sama się zgłosi i dobrze żeby był już wywiad i brak opieki, ale powinnaś dać się wypowiedzieć kobiecie, bo np. może być w szpitalu.
Gość

Napisano: 25 lut 2015, 14:53

wiem na pewno, że ta kobieta się wypropwadziła
ana2356

Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]