Czy miał Ktoś taką sytuację

Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 06 mar 2015, 10:30

Witam
Pan dostał orzeczenie o umiarkowanym st. niepełnosprawności, stwierdzonym przed 18 rokiem życia. Przebywa w szpitalu psychiatrycznym. Jest częsciowo ubezwłasnowolniony, opiekunem jest matka. Pan X przysłał do mnie wniosek na ZP - niepodpisany w 1 miejscu, ponadto nie dosłał ksera dowodu osobistego i ksera orzeczenia. Co teraz? Wiadomo wysyłam pisemko o dostarczenie pozostałych dokumentów, ale .... co w związku z wnioskiem, który wpłynął a nie jest podpisany w 1 miejscu....
1) Czy rejestruję go normalnie.... kseruję i oryginał wysyłam do strony postępowania wraz pismem o dostarczenie pozostałych dokumentów
2) Nie rejestruję.... kseruję i oryginał wysyłam do strony postępowania wraz pismem o dostarczenie pozostałych dokumentów
3) inne wyjście... ale jakie??
Proszę o pomoc...
Karla79

Napisano: 06 mar 2015, 10:43

rejestrujesz, nic nie kserujesz, robisz wezwanie do uzupełnienia. Pijesz kawę
cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Od: 07 maja 2014, 7:21

Napisano: 06 mar 2015, 11:11

Dzięki Elmer.
Tylko proszę powiedz mi jeszcze jedno.... co z tym wnioskiem niepodpisanym?? Strona na nowo ma mi złożyć cały, wypełniony wniosek. W tym moim przypadku jest problem, gdyż Pan X jest w szpitalu psychiatrycznym od 5 miesięcy i będzie jeszcze na pewno przez kilka miesięcy...
Karla79

Napisano: 06 mar 2015, 11:16

ma uzupełnić ten wniosek. Nie możesz go wysyłać.
Możesz ewentualnie pójść na rękę i zaryzykować z przekazaniem tego wniosku w celu uzupełnienia podpisu opiekunowi.
W wezwaniu jednak musisz wezwać do uzupełnienia
cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Od: 07 maja 2014, 7:21

Napisano: 06 mar 2015, 12:00

DZIĘKUJĘ:)
Karla79

Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]