czy mieliście coś takiego

Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 07 kwie 2015, 14:44

osoba złożyła wniosek o rodzinne dostała odmowe i teraz składa drugi raz bo jej sie przypomnialo ze jednak zle oswiadczenie o dochodzie złozyla(dzialalność ryczałt)
ja111

Napisano: 07 kwie 2015, 14:52

milion razy, przeliczasz i wydajesz decyzje , na oswiadcz o ryczalcie wplywu nie mamy
gfcfgc

Napisano: 07 kwie 2015, 14:54

mimo ze tego samego roku dotyczy?
ja111

Napisano: 07 kwie 2015, 14:55

prawidłowo to raczej wypadałoby zrobić wznowienie postępowania
Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam - Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem
Jedna jest tylko droga, aby pokazać głupcom i durniom własny rozum, a polega ona na tym, by z nimi nie mówić.
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Od: 07 maja 2014, 7:21

Napisano: 07 kwie 2015, 15:04

ja111 pisze:mimo ze tego samego roku dotyczy?

no tak, mogło się komuś przypomnieć że jednak w 2013 kupił do firmy Porsche Carrera i dochód będzie przez to niższy, a przy składaniu wniosku wcześniej zapomniał o tym ;)
nie wiem czy bym sie tutaj bawił we wznowienie postępowania, kiedyś miałem sytuacje ze osoba miala odmowa ale przyniosła zaświadcz z US po korekcie bo sobie jakas ulge odliczyła to przyjelismy wniosek i nowa decyzje
nmnm

Napisano: 08 kwie 2015, 8:34

Miałam taki przypadek jak klient dostał odmowę to przyszedł i powiedział że się pomylił i ma niższy dochód z ryczałtu ja sprawę wysłałam do SKO a SKO jak to ono uchyliło decyzję i sprawę do ponownego rozpatrzenia i tak 3 razy aż w końcu facet się poddał
Grnotka

Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]