becikowe po ustaniu opieki prawnej

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 20 maja 2015, 7:54

matka dziecka była niepełnoletnia, opiekę prawną miała jej matka - babka dziecka i otrzymała jednorazową zapomogę. matka dziecka skończyła 18 lat i składa sama na becik - czy można jej przyznać, gdy na dziecko było już raz wypłacone?
franka


Napisano: 20 maja 2015, 12:46

My dajemy odmowy w takich przypadkach
Gosciu

Napisano: 21 maja 2015, 7:18

odmowę na jaki art.?
franka

Napisano: 21 maja 2015, 11:48

art.27 ust.1
iwcia23


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]