czy w decyzji uznającej za np piszecie?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 21 maja 2015, 12:05

o odsetkach ? bo ja spotkałam się ze wzorem, że odsetki są dopiero w żądającej zwrotu?? jak wy robicie?
znaczka


Napisano: 21 maja 2015, 12:23

w żądającej zwrotu mam zapis, że npś zwraca się z odsetkami .. nie podaję kwoty odsetek
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?" — Jonasz Kofta
„Kochająca osoba żyje w kochającym świecie. Wroga osoba żyje we wrogim świecie. Każdy, kogo spotykasz jest Twoim lustrem” - Ken Keyes
ewalu
Awatar użytkownika
Starszy inspektor
Posty: 9498
Od: 12 maja 2011, 15:17
lubelskie, Polska

Napisano: 21 maja 2015, 12:46

ja równiez cytuję zapis art. 30 ust. 8. Niżej dodaję, że w celu naliczenia odsetek nalezy zgłosić się na pok nr...
..... mam szczęście, jestem człowiekiem......
Sipera
Awatar użytkownika
Starszy referent
Posty: 605
Od: 15 kwie 2014, 8:47

Napisano: 21 maja 2015, 12:56

mi chodzi czy w decyzji uznającej na nienaleznie pobrane piszecie o odsetkach? i czy piszecie dwie decyzji czy robiie w jednej?
znaczka

Napisano: 21 maja 2015, 13:02

w decyzji uznającej za NP wskazuję tylko co i w jakiej wysokości jest NP. Dopiero w żądajacej zwrotu pisze o odsetkach
..... mam szczęście, jestem człowiekiem......
Sipera
Awatar użytkownika
Starszy referent
Posty: 605
Od: 15 kwie 2014, 8:47

Napisano: 21 maja 2015, 13:34

dzięki Sipera o to mi chodziło :)
znaczka


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron