wstrzymanie decyzji

Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 08 lip 2015, 15:13

Czy kotś kto pracuje na Sygnity mogłby mnie pokierowac i powiedziec mi co po kolei mam zrobić zeby wstrzymac realizację decyzji
Pani zlozyla pisemko ze prosi o wstrzymanie zasiłku pielegnacyjnego od 01.07.2015 r. ja się tym nie zajmuję tylko Pani która jest na urlopie wiec decyzja wyadan by była po poworocie Pani z urlopu Chciałabym tylko zeby ten zasiłek od lipca juz nie poszedł na wypłate mam wejsc na wszytskie decyzję, znaleźć tą decyzję i na dole nacisnac wstrzymaj realizację i to wystarczy czy jesczze musze naniesc od kiedy i wtedy dac ze od 01.07.2015 a potem (do miesiaca wydamy decyzję) Można tak
lokka

Napisano: 08 lip 2015, 15:55

nikt nie podpowie
lokka

Napisano: 09 lip 2015, 8:26

?????
lokka

Napisano: 09 lip 2015, 9:09

nikt nie pomoże??
lokka

Napisano: 09 lip 2015, 9:16

lokka pisze:Czy kotś kto pracuje na Sygnity mogłby mnie pokierowac i powiedziec mi co po kolei mam zrobić zeby wstrzymac realizację decyzji
Pani zlozyla pisemko ze prosi o wstrzymanie zasiłku pielegnacyjnego od 01.07.2015 r. ja się tym nie zajmuję tylko Pani która jest na urlopie wiec decyzja wyadan by była po poworocie Pani z urlopu Chciałabym tylko zeby ten zasiłek od lipca juz nie poszedł na wypłate mam wejsc na wszytskie decyzję, znaleźć tą decyzję i na dole nacisnac wstrzymaj realizację i to wystarczy czy jesczze musze naniesc od kiedy i wtedy dac ze od 01.07.2015 a potem (do miesiaca wydamy decyzję) Można tak

najprościej to usunąć osobę z listy wypłat
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?" — Jonasz Kofta
„Kochająca osoba żyje w kochającym świecie. Wroga osoba żyje we wrogim świecie. Każdy, kogo spotykasz jest Twoim lustrem” - Ken Keyes
ewalu
Awatar użytkownika
Starszy inspektor
Od: 12 maja 2011, 15:17
lubelskie, Polska

Napisano: 09 lip 2015, 9:41

Dziękuje Ewalu ale najpierw to musze się nauczyc jak ja generowac, A proszę powiedz mi czy tak przez samo wsztrsmanie realizacji by się nię dało zeby tylko nie poszło a reszte to się juz ta decyzję zrobi pozniej ???
lokka

Napisano: 09 lip 2015, 9:42

lokka pisze:Dziękuje Ewalu ale najpierw to musze się nauczyc jak ja generowac, A proszę powiedz mi czy tak przez samo wsztrsmanie realizacji by się nię dało zeby tylko nie poszło a reszte to się juz ta decyzję zrobi pozniej ???

dało by się .. ale usunięcie jest prostsze :D
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?" — Jonasz Kofta
„Kochająca osoba żyje w kochającym świecie. Wroga osoba żyje we wrogim świecie. Każdy, kogo spotykasz jest Twoim lustrem” - Ken Keyes
ewalu
Awatar użytkownika
Starszy inspektor
Od: 12 maja 2011, 15:17
lubelskie, Polska

Napisano: 09 lip 2015, 10:10

lokka pisze:Czy kotś kto pracuje na Sygnity mogłby mnie pokierowac i powiedziec mi co po kolei mam zrobić zeby wstrzymac realizację decyzji

jesli swiadczenia nie bede juz plynac nie prosciej ci bedzie zakonczyc ta decyzje, tam na dole masz ZAKONCZ klikasz, wklejasz decyzje uchylajaca zatwierdzasz i tyle, jesli wstrzymujesz tymczasowo to tak jak napisalas, wchodzisz w plan wyplat i WSTRZYMUJESZ
bxbxbx

Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]