zAPYTANIE DO ROPS CZY MAJĄ ZASTOSOWANIE PRZEPISY O KORDYNACJ

Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 13 lip 2015, 12:32

WITAM!!! Moi drodzy potrzebuję pilnie waszej pomocy jestem na zastępstwie od paru tygodni. Parę dni temu dostałam pismo z ROPS w celu udostępnienia danych osobowych Pani x bo jej mąż od maja 2014r posiada uprawnienia do świadczeń rodzinnych za granicą. Okazało się że ta Pani x w okresie od maja 2014r do 31 października pobierała u nas świadczenia rodzinne. Napisałam pismo do Rops, oczywiście ksero decyzji przyznającej i wyjaśnienie od kiedy do kiedy pobierała. Ale nie rozumiem co mam zrobić jeśli chodzi o przesłanie do ROPS zapytania czy w wyżej wymienionej sprawie mają zastosowanie przepisy o koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego? Nie mam kompletnie pojęcia co mam zrobić i co napisać a koleżanka która się tym zajmowała twierdzi że jeszcze takiej sytuacji nie miała, więc na jej pomoc liczyć nie mogę. Bardzo proszę jeśli ktoś może mi pomóc to z góry dziękuję
ELWII

Napisano: 13 lip 2015, 12:53

w TYM SAMYM PIŚMIE CO PISZESZ OD KIEDY DO KIEDY POBIERA ZADAJESZ ZAPYTANIE: CZY W WYŻEJ WYMIENIONE SPRAWIE OD 01.05.2014R. DO 31.10.2014R MAJĄ ZASTOSOWANIE PRZEPISY O KOORDYNACJI SYSTEMÓW ZABEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO I TYLE JEDNYM ZDANIEM
KASIA32

Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]