Od kiedy Uchylamy sami decyzję po stwierdzeniu koordynacji

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 09 wrz 2015, 7:45

Od kiedy sami uchylamy wszystkie decyzje (te sprzed koordynacji i te po koordynacji) , podobno jest zmiana w tej sprawie , ale co i od kiedy?
Jagoda11


Napisano: 22 wrz 2015, 19:30

od 18 września
basia2

Napisano: 08 paź 2015, 14:57

do tej pory nieważność decyzji stwierdzał organ nadrzędny.. co się zmieniło w tej kwestii? jaki przepis to reguluje? w KPA nic się nie zmieniło..
lukas

Napisano: 25 lis 2015, 13:10

jaki przepis?
belkabelka

Napisano: 11 gru 2015, 12:52

art. 23a ust. 5 w związku ze znowelizowanym art. 23a ust 2
xxxxxxx

Napisano: 12 sty 2016, 11:33

Czyli teraz nie stwierdzamy nieważność tej decyzji, tylko uchylamy ją np. z dniem 01 listopada 2013r. (jeśli tyczy się to całego okresu śwaidczeniowego 2013/14)????
Dobrze to rozumie???
koala111


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron