Przysługuje nie pzysługuje

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 02 lis 2015, 14:34

W okresie 2014/2015- dochód wyliczony na podst art. 5 ust. 1 bez przekroczenia. OD IX -X 2015 r. dochód przekracza, tak, że świadczenia za te dwa miesiące kobieta ma do zwrotu.
Obecnie w okresie zasiłkowym 2015/2016 dochód przekracza jej w taki sposób , że mieści się w warunku (art. 5 ust. 3). Przyznać jej świadczenia w okresie 2015/2016 warunkowo czy odmówić?
Jagoda11


Napisano: 02 lis 2015, 15:59

Oczywiście, że tak pobierała X miesięcy. Na dwa miesiące całkowicie przekroczyła dochód wyznaczony w art. 5 ust. 1 (wcześniej rozumiem nie pobierała), teraz może skorzystać z art. 5 ust. 3, ale dwa miesiące musi oddać.
stworek30


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]