Dziecko w rodzinie zastępczej

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 17 lis 2015, 9:59

Witajcie. Proszę o podpowiedź. Kobieta która stanowi rodzinę zastępczą dla swojego brata występuje o przyznanie na niego zasiłku rodzinnego i na swojego syna. Gdzie w ustawie jest, że dziecka umieszczonego w pieczy zastępczej nie liczy się do składu rodziny? Bo jak tego brata nie liczę to przekracza kryterium i odmowa.
_słońce_


Napisano: 17 lis 2015, 10:07

masz przecież definicję rodziny i definicję dziecka w art. 3, nic więcej nie jest potrzebne bo te dwa kompletnie okreslają kogo można policzyć jako członka rodziny
Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, urzędasami zwane, któreż płodami są plugawego czarostwa i diabelstwa.
Oto łotry bez cnoty, sumienia i skrupulów, istne stwory piekielne, do uprzykrzania życia jeno zdatne...
Tom.
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 4710
Od: 09 mar 2005, 16:10
Zajmuję się:
Lokalizacja: PL

Napisano: 17 lis 2015, 10:13

dziękuję :)
_słońce_


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]