rodzicielski tylko dla dzieci urodzonych po nowym roku?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 18 gru 2015, 13:24

rodzicielski przysługuje tylko dla dzieci urodzonych po 1 stycznia 2016 r.? Czy może jest jakiś art. pozwalający przyznać dzieciom urodzonym w 2015 r.?
Leee


Napisano: 18 gru 2015, 13:25

Leee pisze:rodzicielski przysługuje tylko dla dzieci urodzonych po 1 stycznia 2016 r.?

a gdzie to wyczytałeś :D
Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, urzędasami zwane, któreż płodami są plugawego czarostwa i diabelstwa.
Oto łotry bez cnoty, sumienia i skrupulów, istne stwory piekielne, do uprzykrzania życia jeno zdatne...
Tom.
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 4710
Od: 09 mar 2005, 16:10
PL

Napisano: 18 gru 2015, 13:37

Nie, te z 2015 r. też się załapują do czasu gdy ukończą 52 tygodnie.
dunder

Napisano: 18 gru 2015, 13:40

art. 19 ? ;)
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?" — Jonasz Kofta
„Kochająca osoba żyje w kochającym świecie. Wroga osoba żyje we wrogim świecie. Każdy, kogo spotykasz jest Twoim lustrem” - Ken Keyes
ewalu
Awatar użytkownika
Starszy inspektor
Posty: 9546
Od: 12 maja 2011, 15:17
lubelskie, Polska

Napisano: 18 gru 2015, 13:40

rodzicielski bedzie przyslugiwal tez na dzieci urodzone w 2015 r. tj. do ukonczenia przez dziecko 52 tyg. zycia. np. jesli dziecko urodzilo sie w maju 2015 zasilek bedzie przyslugiwal do kwietnia 2016 r.
ania0611

Napisano: 18 gru 2015, 13:52

dzięki. Już znalazłam i widzę.
Leee


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]