Świadczenie rodzicielskie - proszę o odp.

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 05 sty 2016, 9:16

czy przysługuje ŚWIADCZENIE RODZICIELSKIE matce dziecka w przypadku gdy ojciec dziecka pracuje????????????????
prac. socj. ops.


Napisano: 05 sty 2016, 9:22

Ponawiam pytanie w związku z art. 17c ust. 8 pkt. 3 ustawy o ŚR.
mkz

Napisano: 05 sty 2016, 9:25

Chyba ust. 9... Też się przyłączam do pytania, ale przydałaby się konkretna odpowiedź TAK lub NIE.
asz

Napisano: 05 sty 2016, 10:14

milion razy bylo to pytanie na forum, wg ustawy NIE, wg logiki i zdrowego rozsadku TAK :)
masterm

Napisano: 05 sty 2016, 10:21

ale to będziecie przyznawać czy dawać odmowy
zakrecona

Napisano: 05 sty 2016, 10:48

Dzwoniłam przed chwilą do Ministerstwa i powiedziała Pani,że wystarczy że osoba , która sprawuje opiekę nad dzieckiem i składa u nas wniosek nie pracuje, ojciec jak najbardziej może pracować :)
nowa232

Napisano: 05 sty 2016, 10:50

A moga dać Ci to na piśmie?
alicja1234

Napisano: 05 sty 2016, 10:51

a osoba majaca prawo do zasilku dla bezrobotnych i ubiegajaca się o świadczenie rodzicielskie moze zawiesic prawo do zasiłku, zeby dostawac w calosci 1000,00 zł z jednego zrodla, czy nie?
hak


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]