Jedna decyzja???

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 11 sty 2016, 10:19

czy tworząc decyzję o nienależnie pobranym świadczeniu i o zwrocie zgodnie z art. 30 ust. 5 powinnam wydać jedną decyzję łączną???
Kulcia


Napisano: 11 sty 2016, 10:38

tak
marja1203
Stażysta
Posty: 65
Od: 25 lis 2015, 14:55

Napisano: 11 sty 2016, 10:40

super! dziękuję za potwierdzenie :D
Kulcia


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]