szkolenie Mlonka

Strona 1 z 1    [ Posty: 9 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 15 cze 2016, 8:58

co sądzicie o Pani Grażynie Mlonka? potrafi odpowiadać konkretnie na pytania czy leje wodę? zastanawiam się nad na szkoleniem 20 czerwca w Lublinie ,wybiera się ktoś z was?
Gość

Napisano: 15 cze 2016, 10:05

Nie polecam. Kiedyś szkoliła dobrze, ale teraz odstawia lipę. Poza tym ona nie pracuje już w departamencie św. rodz. więc nie jest zorientowana co i jak.
Zoja1

Napisano: 15 cze 2016, 12:29

Również nie polecam, byłam w marcu przed 500+ nic konkretnego nie mówiła więcej człowiek wiedział wówczas z ustawy niż od niej a i błędnie tłumaczyła niektóre sprawy. Czba chcesz poznać historię życia Pani Mlonki i jej córki
Gość

Napisano: 15 cze 2016, 14:41

jak to nie pracuje w MRPiPS a skąd takie wieści, to jeśli nie pracuje to faktycznie szkoda jechać uuuuuuuuuuuuuuu eeeeeeeeeeeeeee już zgłoszenie poszło :evil:
krin

Napisano: 16 cze 2016, 10:01

no dziwne ,że tak piszecie bo na szkoleniach u Mlonki są zawsze osoby z kontroli z UW wiec chyba warto posłuchać czym będą sie w przyszłości kierować....
Gość

Napisano: 16 cze 2016, 12:07

powiedzcie czy faktycznie już nie pracuje w ministerstwie?
ja tylko jeździłem do niej, i nie narzekam
krin

Napisano: 16 cze 2016, 12:20

Na 100 % nie pracuje już w departamencie św. rodz. Ma swoją firmę, która zajmuje się szkoleniami. Kiedyś zawsze do niej jeździłam więc mam porównanie. Obecnie często wprowadza tylko ludzi w błąd. Tak jak ktoś wcześniej napisał więcej opowiada o swojej córce niż o temacie szkolenia. W tym zakresie ogranicza się do cytowania ustawy a na zadawane pytania często nie potrafi udzielić odpowiedzi bądź mówi głupoty. Naprawdę nie polecam, chociaż każdy może mieć na temat tej Pani swoje zdanie.
Zoja1

Napisano: 17 cze 2016, 10:09

to kogo polecacie?
Gość

Napisano: 17 cze 2016, 10:32

Wardach ale on teraz mało szkoli, i jeszcze Mazurkiewicz zostaje ale u niego wszystkiego dosłownie nie trzeba traktować.
oliwia1234

Strona 1 z 1    [ Posty: 9 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]