rozpoczęcie roku - ZERKNIJCIE proszę

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 30 sty 2017, 10:55

dodatek z tytułu rozpoczęcia roku szkolnego przyznany na dziecko decyzją na ojca, uchylamy tą decyzję i matka dziecka składa na ten dodatek, czy mogę jej przyznać, skoro był już raz przyznany??? (jeśli nie należy się to na podstawie art. 14 ust. 2???)
basia464


Napisano: 30 sty 2017, 12:32

to jak wypowie się ktoś?
basia464

Napisano: 30 sty 2017, 12:46

jeżeli dec uchylona i dodatek nie wypłacony to dlaczego by nie przyznać matce jeżeli składa nowy wniosek o ZR i ten dodatek
„Mądry potrafi wyłowić naukę z całej rzeki głupich słów, natomiast głupi nie potrafi wyłowić niczego z potoku mądrości.”
Marcelino
Awatar użytkownika
Starszy referent
Posty: 557
Od: 13 sty 2017, 20:46

Napisano: 30 sty 2017, 13:42

Marcelino pisze:jeżeli dec uchylona i dodatek nie wypłacony to dlaczego by nie przyznać matce jeżeli składa nowy wniosek o ZR i ten dodatek


Dziękuję :D

a jak mam kobietę, która miała zł za zł (w tym wliczone rozpoczęcie roku) i ta decyzja się skończyła, teraz ponownie składa i znowu ma zł za zł, mogę jej przyznać rozpoczęcie roku skoro miała już wypłacone (oczywiście proporcjonalnie) w zł za zł we wcześniejszej decyzji?
basia464


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]