utracić Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 22 lut 2017, 15:49

gość stracił pracę w 2015 i wtedy też Wojewódzki Urząd Pracy wypłacił mu kasę ze środków Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych (tytułem odszkodowania z art. 36 KP za skrócony okres wypowiedzenia). Jest na to PIT 11 z WUP. Utracić ten dochód??
kropka86
Referent
Posty: 455
Od: 10 sty 2016, 21:21


Napisano: 23 lut 2017, 10:55

podbijam pytanko
Gość

Napisano: 23 lut 2017, 15:30

ja to traktuję jak wynagrodzenie za pracę. i jak ma świadectwo pracy, to utracam cały dochód od tego pracodawcy.
kontolanik

Napisano: 23 lut 2017, 15:33

kontolanik pisze:ja to traktuję jak wynagrodzenie za pracę. i jak ma świadectwo pracy, to utracam cały dochód od tego pracodawcy.

dzięki! też tak zrobię (o tyle dobrze, że jakbym nie zrobiła to i tak będzie odmowa)
kropka86
Referent
Posty: 455
Od: 10 sty 2016, 21:21


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron