Czy przysługuje zasiłek pielęgnacyjny?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 03 mar 2017, 10:56

Witam, czy spokrewniona rodzina zastępcza (dziadek, babka) może składać wniosek na zasiłek pielęgnacyjny na niepełnoletnie dziecko (wnuka) ? Jeżeli tak to jaki art. mówi o tym?
paco
Awatar użytkownika
Stażysta
Posty: 134
Od: 23 gru 2014, 20:46


Napisano: 03 mar 2017, 14:01

moze, art. 23 ust. 1
kb
Awatar użytkownika
VIP
Posty: 6991
Od: 02 lut 2007, 15:50
najładniejsza:), Polska


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]