dochód uzyskany z poprzedniego roku

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 28 cze 2017, 9:21

Czy jeśli klientka dopiero teraz informuje, że od 6/2016 roku zaczęła pracę, to żądam od niej zaświadczenie z pierwszego po rozpoczęciu pracy czy z PIT-11 z 2016r. przeliczam na 6 miesięcy średni dochód?
aneta83
Stażysta
Posty: 192
Od: 13 mar 2017, 14:35


Napisano: 28 cze 2017, 9:24

to jest dochod uzyskany po roku bazowym, wiec doliczyc nalezy dochod za miesiac nastepujacy po miesiacu od uzyskania dochodu, czyli za lipiec 2016
kb
Awatar użytkownika
VIP
Posty: 7027
Od: 02 lut 2007, 15:50
najładniejsza:), Polska

Napisano: 28 cze 2017, 10:20

a możesz wyjaśnić czego dotyczy6 art.5 ust.4a ( dzielić na miesiące)
aneta83
Stażysta
Posty: 192
Od: 13 mar 2017, 14:35


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron