czy występuje zbieg uprawnień?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 13 lip 2017, 13:27

Pani pobiera św. piel. na córkę
teraz urodziła syna i wystąpiła o ustalenie prawa do świadczenia rodzicielskiego.
Czy w tej sytuacji następuje zbieg uprawnień, o którym mowa w art. 27 ust. 5 ustawy o św. rodzinnych????
Izka33
Stażysta
Posty: 115
Od: 18 kwie 2017, 13:16


Napisano: 13 lip 2017, 14:48

tak- to jest zbieg uprawnień
~o~
Podinspektor
Posty: 1371
Od: 08 mar 2017, 13:24

Napisano: 13 lip 2017, 14:50

SKO stwierdzi, że nie ma. niech się odwołuje
Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam - Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem
Jedna jest tylko droga, aby pokazać głupcom i durniom własny rozum, a polega ona na tym, by z nimi nie mówić.
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 18389
Od: 07 maja 2014, 7:21


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]