becikowe dla babci w rodzinie zastępczej

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 20 lip 2017, 11:25

Dzieci w wieku 3 i 6 lat trafiają do rodziny zastępczej , którą tworzy babcia. Czy babci należy się becikowe?
otco
Praktykant
Posty: 49
Od: 12 kwie 2017, 10:08
Zajmuję się: św/śr/ar


Napisano: 20 lip 2017, 11:36

art. 15 b ustawy o rodzinnych
chucky
Stażysta
Posty: 62
Od: 29 cze 2017, 10:31
Zajmuję się: ŚW


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny