ZzaZ brak planu wypat dl dodatku, nowy przypadek

Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 23 lis 2017, 12:27

opisywałam tu juz podobna sytuacje z tym, ze w rodzinie wystepowała nie pełnosprawność. w obecnej chwili mam wniosek gdzie w 5 osobowej rodzinie kryterium na osobe wynosi 772,57 i w ogóle nie tworzy mi planu wypłat na dwa dodatki z tyt. rozpoczęcia roku szkolnego. Czy tak ma faktycznie byc? te dodatki sie generuja tylko plan wypłat jest zerowy i w wydruku decyzji w orzeczeniu brak jest informacji o przyznaniu tych dodatków.
julk@@@
Referent
Od: 03 kwie 2017, 11:37

Napisano: 28 lis 2017, 19:39

mam podobną sytuację julk@@@ ,czy juz wiesz czemu sie tak robi?
nowa1234
Praktykant
Od: 21 wrz 2017, 21:15

Napisano: 29 lis 2017, 9:12

julk@@@ pisze:opisywałam tu juz podobna sytuacje z tym, ze w rodzinie wystepowała nie pełnosprawność. w obecnej chwili mam wniosek gdzie w 5 osobowej rodzinie kryterium na osobe wynosi 772,57 i w ogóle nie tworzy mi planu wypłat na dwa dodatki z tyt. rozpoczęcia roku szkolnego. Czy tak ma faktycznie byc? te dodatki sie generuja tylko plan wypłat jest zerowy i w wydruku decyzji w orzeczeniu brak jest informacji o przyznaniu tych dodatków.

a nie wypada jakiś członek rodziny ze składu? nie kończy np 25 lat?
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?" — Jonasz Kofta
„Kochająca osoba żyje w kochającym świecie. Wroga osoba żyje we wrogim świecie. Każdy, kogo spotykasz jest Twoim lustrem” - Ken Keyes
ewalu
Awatar użytkownika
Starszy inspektor
Od: 12 maja 2011, 15:17
lubelskie, Polska

Napisano: 29 lis 2017, 10:36

nie nie wypada nikt ale planu wyplat nie tworzy podobno dlatego, że zabiera całkowicie to przekroczenie z tych dodatków
julk@@@
Referent
Od: 03 kwie 2017, 11:37

Napisano: 29 lis 2017, 10:44

no raczej powinno po ciut zabierać z wszystkich .. może opisz rodzinę, świadczenia i kryterium to będzie prościej doradzić
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?" — Jonasz Kofta
„Kochająca osoba żyje w kochającym świecie. Wroga osoba żyje we wrogim świecie. Każdy, kogo spotykasz jest Twoim lustrem” - Ken Keyes
ewalu
Awatar użytkownika
Starszy inspektor
Od: 12 maja 2011, 15:17
lubelskie, Polska

Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]