zł za zł - SYGNITY, problem z wyliczeniem

Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 05 sty 2018, 13:08

sytuacja prze3dstawia się następująca
rodzina, dwoje dzieci, jedno z orzeczeniem do 31.08.2018 r., jedno dziecko od września idzie do zerówki
przekraczają normalne kryterium, mieszczą się w podwyższonym.
W decyzji w planie przyznaje mi tak:
zasiłki rodzinne od stycznia do sierpnia w normalnych kwotach
dodatek z tytułu kształcenia w normalnych kwotach do sierpnia
no i od września zasiłki w kwotach zł za zł, to jest ok. ale cuda wianki dzieją się przy dodatku z rozpoczęcia roku szkolnego mam tak, na styczeń już kwotę 97,48 zł i później wrzesień i październik po 1,26 zł. pytanie, dlaczego w styczniu wypłaca mi ten dodatek z tytułu rozpoczęcia roku szkolnego ? bo wg mnie nie powinno. co innego jakbym teraz miała zł za zł, a od września normalne zasady to byśmy dopłacili do 100 ale teraz ? tym bardziej możliwe, że dziecko dostanie znowu orzeczenie.
"Jeżeli płacicie ludziom za to, że nie pracują, a każecie im płacić podatki, gdy pracują, nie dziwcie się, że macie bezrobocie."

Milton Friedman
Pani M.
Referent
Od: 24 maja 2015, 13:26

Napisano: 05 sty 2018, 13:09

Sygnity tak dziwacznie dzieli i już. Nic nie poradzisz, zostaje ręczna zabawa z planem wypłat. Dlaczego tak robi to pisz na helpdesk ;)
Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, urzędasami zwane, któreż płodami są plugawego czarostwa i diabelstwa.
Oto łotry bez cnoty, sumienia i skrupulów, istne stwory piekielne, do uprzykrzania życia jeno zdatne...
Tom.
Awatar użytkownika
Administrator
Od: 09 mar 2005, 16:10
PL

Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]