świadczenie rodzicielskie, filipinka, zezwolenie na pobyt cz

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 11 kwie 2018, 9:46

witam, ratujcie. temat powrócił, Pani otrzymała właśnie zezwolenie na pobyt czasowy, do 2020r. ( zezwolenie na pobyt czasowy na terytorium RP, bez dopisku dostęp do rynku pracy itp), Pani mieszka w PL, ma 2 dzieci, mąż Polak. Czy świadczenie przysługuje?
czytam czytam i głupieje bo wychodzi na to że się nie należy, dobrze wnioskuje? czy coś żle doczytałam

edit: dodam tylko, że zezwolenie na podst. art 98,art. 104, art. 109 ust.1, art. 158 ust 1 pkt 1
Agnes87
Praktykant
Posty: 34
Od: 22 wrz 2015, 8:12


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]