becikowe dla nieletniej, opiekunem prawnym jest babcia

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 15 maja 2018, 7:50

Nieletnia urodziła dziecko,nie chodziła do ginekologa do 10 tygodnia ciazy, opiekunem prawnym jest babcia, maja prawo do becikowego?
Hipolita
Awatar użytkownika
Referent
Posty: 238
Od: 11 sie 2017, 13:42


Napisano: 15 maja 2018, 9:57

babcia jest opiekunem prawnym nieletniej matki czy dziecka tej nieletniej ?
kb
Awatar użytkownika
VIP
Posty: 7039
Od: 02 lut 2007, 15:50
najładniejsza:), Polska

Napisano: 15 maja 2018, 10:03

jest opiekunen dziecka wnuczki
Hipolita
Awatar użytkownika
Referent
Posty: 238
Od: 11 sie 2017, 13:42

Napisano: 15 maja 2018, 10:20

czyli wniosek o becik sklada opiekun prawny (w skladzie rodziny tylko dziecko), wiec zgodnie z art. 15b ust. 7 to pozostawanie matki dziecka pod opieka medyczna od 10 tyg. ciązy nie ma zastosowania
kb
Awatar użytkownika
VIP
Posty: 7039
Od: 02 lut 2007, 15:50
najładniejsza:), Polska

Napisano: 15 maja 2018, 12:09

Dziekuję za odpowiedź, o to mi własnie chodziło :)
Hipolita
Awatar użytkownika
Referent
Posty: 238
Od: 11 sie 2017, 13:42


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]