czy należy się kolejne wyrównanie zasiłku pielęgnacyjnego?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 11 wrz 2019, 8:32

Ojciec pobierał na dziecko ZP, orzeczenie było wydane na czas określony do 30.04.2019r. teraz ojciec przynosi nowe orzeczenie, dokumenty na komisję złożył w lipcu. Czy teraz należy się wyrównanie zgodnie z art. 24 ust. 2a, skoro już kiedyś z tego skorzystał?
Gosia :)
Stażysta
Posty: 82
Od: 03 sie 2017, 11:55
woj. lubelskie


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron