Prowadzący szkolenia godni polecenia ?

Strona 2 z 2    [ Posty: 15 ]

Moderator: voodoo

Napisano: 20 paź 2016, 10:47

Czy ktoś z Was brał udział w szkoleniu dla asystentów prowadzonych przez firmę KIER? Może ktoś z Was słyszał o tej firmie? Bardzo proszę o podpowiedź.
Gość

Napisano: 20 paź 2016, 11:40

Byłam na szkoleniu organizowanym przez KIER. Nie warto. Nic nowego nie wniosło do mojej pracy. Wszystko co mówiła prowadząca,można wyczytać z ustawy lub książek dot. zawodu asystenta.Bardzo dużo o metodycznym działaniu AR wiem ze spotkań z Panią prof. Izabelą Krasiejko i innymi specjalistami zawiązanymi z asystenturą. :D
asystentka111

Napisano: 21 paź 2016, 13:57

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Również korzystam z książek p. Krasiejko i z ogromną chęcią uczestniczę w zlotach asystentów rodziny. Lubię się jednak dokształcać i zastanawiałam się czy warto skorzystać z tej firmy szkoleniowej. Dziękuję.
Gość

Napisano: 10 sie 2017, 8:30

Podbijam pytanie - jeśli uczestniczyliście w szkoleniach pana Marka Mudant, proszę o informację jak je oceniacie. Szczególnie w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie.
emelka
Praktykant
Od: 10 sie 2017, 8:28

Napisano: 29 sie 2018, 21:30

Jeśli chodzi o MM Mudant to nie polecam, facet z gruntu prymitywnych, chwali się pracą w policji i tym że ma magistra i specjalistę przemocy. Żadne mi wow. mówi o rzeczach oczywistych i ma słabe prezentacje. Ot były policjant dorabia na emeryturce, ale wiedza i słownictwo na niskim poziomie.
Akcydens
Stażysta
Od: 07 maja 2018, 21:21

Poprzednia

Strona 2 z 2    [ Posty: 15 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]