Współczesny system polityki społecznej - wady i zalety

Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: Tom.

Napisano: 02 sie 2018, 12:56

Pytanie do addm
1. " to ja bym już wolał, żeby nikt mnie nie okradał i nie musiał mi niczego oddawać"
aut
or:addm - czw sie 02, 2018 11:50 am
2. "może coś w tym jest... ale osobiście uważam, że trochę uwałaczające jest fakt, że najpierw ktoś okrada podatkami mój portfel, a później każe mi się tłumaczyć, że i kradziono mi zbyt dużo i muszę się płaszczyć przed urzędnikiem, żeby oddał mi moje 500 zł ukradzione z pensji.

Proszę wyjaśnić kto i z czego Pana/ Panią okradał? - to do stwierdzenia 1.
Kto się Panu/Pani każe tłumaczyć i co Pan/i ma na myśli mówiąc " muszę się płaszczyć" żeby oddał mi moje 500 plus. To do stwierdzenia 2.

Nawiązując do powyższych stwierdzeń:
3. Pytanie do wszystkich z Państwa pracujących w sektorze pomocy społecznej.
czy orientujecie się Państwo w rysie historycznym dot. zmian systemu pomocy społecznej na przestrzeni lat? Czy znacie Państwo poglądy np. Fryderyka Skarbka ? czy jego poglądy są nadal aktualne? czy jest możliwym aby w dzisiejszych czasach (przy obecnie bardzo rozbudowanym wachlarzu świadczeń finansowo-pomocowych), zmienić model pomocy społecznej?
Zosia.
Stażysta
Od: 01 lis 2017, 17:07

Napisano: 03 sie 2018, 16:57

Model zmienić idze...ale za 3 dni trzeba by wyprowadzić czołgi na ulicę :mrgreen:
Kryje się coś niedobrego w mężczyznach, którzy unikają wina, gier, towarzystwa pięknych kobiet i ucztowania. Tacy ludzie albo są ciężko chorzy, albo w głębi duszy nienawidzą otoczenia.
Korowiow
Awatar użytkownika
Podinspektor
Od: 05 gru 2016, 8:51

Napisano: 04 sie 2018, 8:39

tak myślałam.
"Takie mamy Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży było chowanie"
Zosia.
Stażysta
Od: 01 lis 2017, 17:07

Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU