umieszczenie w dps, a odpłatnośc mieszkańca

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: Tom.

Napisano: 12 lis 2018, 18:03

Cześć, czy osoba która będzie umieszczona w dps może opłacić tylko 70% czy może ponieść 100 % odpłatności, a jeżeli tylko 70 % to czy reszte może dopłacić rodzeństwo jeżeli się zdeklarowało? i czy zobowiązanie rdzeństwa może być zawarte w oświadczeniu czy trzeba spisać umowę?
ops-ops12
Stażysta
Posty: 83
Od: 04 maja 2017, 17:49


Napisano: 28 lis 2018, 8:32

osoba umieszczana może płacić tylko 70% (art. 61 ust. 2 pkt 1). Natomiast rodzeństwo może płacić aczkolwiek z rodzeństwem podpisuje się umowę na odpłatność. Wynika to z przepisu art. 61 ust. 2a oraz 61 ust. 2c.
tko
Praktykant
Posty: 30
Od: 13 wrz 2018, 12:25


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]