FA dla opiekuna prawnego, który art. o tym mówi?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 18 lis 2018, 15:42

Przejrzalam ustawe i nie jest tam podane wprost , ze przysluguje dla opiekuna prawnego.

Czy mam to rozumiec przez art. 9 ust. 12 ,,w przypadku gdy prawo do swiadczen ustala sie osobie uprawnionej pozostajacej pod opieka opiekuna prawnego, ustalajác dochód , uwzglednia sie tylko dochod osoby uprawnionej,, ?

Czy jest jeszcze cos czego nie dojrzalam ??
Julita1987
Stażysta
Posty: 72
Od: 23 cze 2018, 18:17


Napisano: 19 lis 2018, 8:09

tylko ten artykuł. Ja przyznawałam opiekunowi prawnemu
Wikkaa
Referent
Posty: 203
Od: 07 kwie 2017, 14:43


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]