Wydatki - Powiat - Placówki Op-wych

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 03 paź 2019, 10:10

Witam
Krótki opis faktyczny: Mamy dzieci (z naszego powiatu) umieszczone w placówkach op-wych na terenie obcego powiatu. Oczywiście zawieramy pisemne "porozumienie" z tym powiatem i wtedy "mój" powiat zwraca im koszty za pobyt dziecka w placówce op-wych. Czy próbowaliście jakoś wzruszać lub rozwiązywać takie porozumienie w sytuacji gdy dziecko jest niemal cały czas na ucieczkach a my i tak musimy płacić cały czas za jego pobyt gdyż jest on na stanie danej placówki ?!
TOMASZ18
Stażysta
Posty: 62
Od: 16 mar 2016, 9:42
Zajmuję się:


Napisano: 03 paź 2019, 20:38

Może to złe porównanie,
ale dajmy na to jedziesz na wakacje na dwa tygodnie "all inclusive" wynajmujesz pokój w hotelu ale praktycznie cały czas spędzasz poza nim: a to na plaży a to na wycieczkach a wieczorami na imprezach tak, że praktycznie nie przebywasz w hotelu. W takiej sytuacji również nie zapłacisz za wynajęty pokój?
Przecież praktycznie w nim nie mieszkałeś!
To co z tego że hotelarz musi zatrudnić sprzątaczki, obsługę kuchni ba nawet kupić produkty na posiłki, przygotować śniadanie czy obiad, bo może zechcesz z tego skorzystać. Podgrzeje Ci wodę bo może będziesz chciał się wykąpać po powrocie z nocnej dyskoteki czy posprząta Ci pokój i wstawi świeże kwiatki do wazonu. A Ty po zakończeniu pobytu chciałbyś zapłacić no tak gdzieś za 2-3 dni i jeszcze się targować bo przecież jadłeś na mieście. Ty tylko czasami tam mieszkałeś a że on to wszystko dla Ciebie "trzymał pod parą" to w sumie jego problem i jego wydatki nie Twoje ............
Grzegorz_I
Praktykant
Posty: 41
Od: 31 lip 2018, 12:28
Zajmuję się: Piecza zastępcza


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny