Zbiór centralny

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 11 paź 2019, 14:45

Mamy aktualną wersję oprogramowania i parametr „CZY OBSŁUGA ZBC z SR I FA W JTC” ustawiony na „Nie”.
Zrobiłam ZC i pojawiają się ostrzeżenia dotyczące dodatku na dojazdy. Czy ktoś wie czy można taki zbiór przekazać do CAS (ostrzeżenie to miękka walidacja)? Czy zbiór z tymi ostrzeżeniami wczyta się do CAS?
NEC3
Praktykant
Posty: 6
Od: 18 maja 2017, 13:44
Zajmuję się: SR/FA


Napisano: 11 paź 2019, 15:14

Można. Ślij :)
Jeśli chcesz – znajdziesz sposób. Jeśli nie chcesz – znajdziesz powód.
Merida Waleczna
Praktykant
Posty: 28
Od: 02 mar 2016, 12:39
Zajmuję się:


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny