WNIOSKI ELEKTRONICZNE -wytłumaczycie mi ?

Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: ewalu

Napisano: 04 gru 2019, 14:37

Mam pierwszy raz u siebie wnioski elektroniczne. Jak jest z ich obslugą??

1. Mam je edytowac i wybrac zakladke nowa rodzina (bo to pole jest puste)? Sprawdzic pesele, wizualizacje, tak? I lecieć z obsługą jak przy pisemnych wnioskach?

2. A co z zapytaniami na samym końcu wniosku typu ,, Czy jest zaznaczone potwierdzam dane, Data dla potwierdzam dane , Czy jest podpis dla potwierdzam dane, Czy jest podpis na wniosku?,,
Czy to ma byc zaznaczone i uzupełniac daty?

3. Aaa i czy te wnioski po obsludze już zawsze będą widoczne w skrzynce odbiorczej, jak zrobilam jeden to dalej tam widnieje
Magdalenaa24
Stażysta
Od: 11 lut 2018, 20:53
Zajmuję się: ŚW ŚR FA

Napisano: 04 gru 2019, 15:51

Mam je edytowac i wybrac zakladke nowa rodzina (bo to pole jest puste)? Sprawdzic pesele, wizualizacje, tak? I lecieć z obsługą jak przy pisemnych wnioskach?
dokładnie tak ;)
2. A co z zapytaniami na samym końcu wniosku typu ,, Czy jest zaznaczone potwierdzam dane, Data dla potwierdzam dane , Czy jest podpis dla potwierdzam dane, Czy jest podpis na wniosku?,,
Czy to ma byc zaznaczone i uzupełniac daty?
na szkoleniu webinariach twierdzili, że nie trzeba tam nic pisać ;)
3. Aaa i czy te wnioski po obsludze już zawsze będą widoczne w skrzynce odbiorczej, jak zrobilam jeden to dalej tam widnieje
niestety wygląda na to że tak 8-)

i jeszcze jedna najważniejsza sprawa, warto uprzednio sprawdzić cały wniosek, czy wszystko jest i ogarnąć o co wnioskuje wnioskodawca, po czy np. telefonicznie upewnić się, czy takie były jego intencje, gdyż moje doświadczenie wskazuje, że ludzie o niektórych sprawach nie wiedzą, coś pominęli, błędnie uzupełnili, albo nie kojarzą pewnych rzeczy, zawsze na etapie weryfikacji warto tak zedytować wniosek żeby później wszystko ok ;)
"To err is human, to forgive is divine"
ubu
Awatar użytkownika
Podinspektor
Od: 27 lip 2017, 11:31
Zajmuję się: KDR

Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny