Delegacja

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: heiland

Napisano: 19 sty 2021, 16:18

Kochani, mam delegację z 21.12.2020 r. pracownica była w delegacji na miejscu, nie w żadnej podróży, teraz dopiero mi przyniosła do księgowości, czy ja ją mogę zapłacić na dzień 20.01.2021 r.(zwrócić kasę pracownicy). Gdzie tą delegację ewentualnie wykażę?
EWA.SZ.
Praktykant
Posty: 20
Od: 15 mar 2020, 17:19
Zajmuję się: Księgowość i kadry OPSu


Napisano: 20 sty 2021, 8:37

Rozporządzenie § 5.
1. Pracownik dokonuje rozliczenia kosztów podróży krajowej lub podróży zagranicznej nie później niż w terminie 14 dni od dnia zakończenia tej podróży.

Jeśli nie podróż to czego dotyczyła delegacja?
Sylwia2
Praktykant
Posty: 16
Od: 28 cze 2017, 8:48
Zajmuję się: księgowość

Napisano: 20 sty 2021, 9:43

no i wszystko wiem, ślicznie dziękuję
EWA.SZ.
Praktykant
Posty: 20
Od: 15 mar 2020, 17:19
Zajmuję się: Księgowość i kadry OPSu


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x